W dniu 18 grudnia br. odbyła się  uroczystości wręczenia paczek świątecznych dla  uczniów z Zespołu Szkół w Dąbrowicach. Paczki zostały ufundowane przez Fundację „Szansa dla Gmin”, we współpracy z Związkiem Zawodowym Rolnictwa „Samoobrona”. Wręczono paczki słodyczy wszystkim dzieciom ze  szkoły. Była to piękna okazja, aby szerzyć radość i ciepło świąteczne wśród najmłodszych.