W dniu 18 grudnia br. odbyła się uroczystości wręczenia paczek świątecznych dla uczniów z Zespołu Szkół w Dąbrowicach. Paczki zostały ufundowane przez Fundację „Szansa dla Gmin”, we współpracy z Związkiem Zawodowym Rolnictwa „Samoobrona”. Wręczono paczki słodyczy wszystkim dzieciom ze szkoły. Była to piękna okazja, aby szerzyć radość i ciepło świąteczne wśród najmłodszych.











